Architektura Korporacyjna

Architektura Korporacyjna

Słowo wstępu

Architektura Korporacyjna – (ang. Enterprise Architecture – EA). Bardzo ciekawa gałąź branży IT. Temat z pogranicza technologi I zarządzania. I to chyba czyno go najbardziej ciekawym. Dlaczego ?
Osoby pracująe na podobnych stanowiskach muszą posiadać zarówno dużą wiedzę techniczną oraz doświadczenie w jej wykorzystywaniu jak i umiejętności wyciągania wymagań z biznesu. Następnie umiejętnie dobrać rozwiązania technologiczne do procesów w firmie oraz jej stratego rozwoju.

Według nas niewiele jest takich osób, które idealnie łączą wszytskie te cechy co czyni je BARDZO wartościowymi na rynku pracy i coraz częściej poszukiwanymi.


Artykuły w tej sekcji

Architektura homo czy heterogeniczna?

W obecnych czasach przy obecnym rozwoju technologii oraz bardzo dużej konkurencji i bogatej...

Więcej: Architektura homo czy heterogeniczna?

Teams Room System DIY czyli nie wierzcie tylko oficjalnej dokumentacji

Witajcie!   Dzisiejszy artykuł nie będzie o zarządzaniu per se, nie będzie o niczym o czym pisaliśmy do...

Więcej: Teams Room System DIY czyli nie...

Idea portalu

Ideę powstania tej strony można bardzo trafnie podsumować słynnym Sokratesowym  „Scio me nihil scire „ - „wiem, że nic nie wiem”.  Celem i pomysłem stworzenia Naszego portalu jest korzystanie z doświadczenia i wiedzy, jak i dzielenie się swoimi pomysłami, lekcjami, autopsjami. Nie chcielibyśmy jednak aby powstała branżowa WIKIPEDIA, a zamiast suchej wiedzy były doświadczenia, studia przypadku, konkretne sytuacje prosto z biznesu. A więc praktyka ponad teorią.

Liczymy więc na Was społeczność ludzi związaną z zarządzaniem IT i odwiedzających tę stronę na dzielenie się pomysłami i doświadczeniami. Uczmy się wszyscy !!