Kontakt i szkolenia

Możliwość współpracy

Tworzymy naszą stronę ZarzadzanieIT.com.pl z zamiłowania do tego co robimy, chcąc współtworzyć społeczność osób łączących w sobie pasję i doświadczenie oraz chcących się tym dzielić.

Naszą wizją jest ciągłe doskonalenie zarówno swoje jak i naszej działalności tutaj.

Jeśli jesteś zainteresowany(a) szkoleniami lub współpracą z Nami, w zakresie prowadzenia Naszej strony lub działalności zawodowej w bliżej nieopisanym projekcie/inicjatywie, zapraszamy do kontaktu.

Więcej informacji o naszych profilach zawodowych w zakładce "O nas"

Wyślij wiadomość lub zadzwoń

Telefon: +48 506 076 348 (Łukasz)
              +48 885 600 155 (Tomek)

Email: kontakt@zarzadzanieit.com.pl

Profile ZarządzanieIT w mediach społecznościowych:

Formularz kontaktowy

Idea portalu

Ideę powstania tej strony można bardzo trafnie podsumować słynnym Sokratesowym  „Scio me nihil scire „ - „wiem, że nic nie wiem”.  Celem i pomysłem stworzenia Naszego portalu jest korzystanie z doświadczenia i wiedzy, jak i dzielenie się swoimi pomysłami, lekcjami, autopsjami. Nie chcielibyśmy jednak aby powstała branżowa WIKIPEDIA, a zamiast suchej wiedzy były doświadczenia, studia przypadku, konkretne sytuacje prosto z biznesu. A więc praktyka ponad teorią.

Liczymy więc na Was społeczność ludzi związaną z zarządzaniem IT i odwiedzających tę stronę na dzielenie się pomysłami i doświadczeniami. Uczmy się wszyscy !!