Dołącz do reQuest 2021!

Najlepsi eksperci, projektanci rozwiązań IT, testerzy i specjaliści zapewnienia jakości, product ownerzy, reprezentanci biznesu i inni, którzy pragną rozwijać swoją wiedzę - to właśnie oni spotkają się online w dniach 15-16 kwietnia 2021, żeby rozmawiać o trendach, nowinkach i doświadczeniach w zakresie analizy biznesowej i systemowej. 

reQuest to miejsce dla każdego - dosłownie! Konferencja po raz pierwszy odbędzie się w formule interaktywnych wykładów i warsztatów online, pełnych konkretnej i użytecznej wiedzy. Możesz wziąć udział w kilku równoległych warsztatowych ścieżkach tematycznych. 

Jeśli jesteś:

  •  inżynierem wymagań,
  •  analitykiem IT,
  •  projektantem,
  •  członkiem zwinnego zespołu
  •  entuzjastą projektowania rozwiązań biznesowych

- to na pewno znajdziesz coś dla siebie pośród różnorodnej agendy, obejmującej wiele obszarów i dyscyplin. 

Konferencja od lat działa pod szyldem “reQuest for innovation”. Oznacza to szukanie nowych ścieżek, rozpoczynanie pełnych wyzwań dyskusji i poszukiwanie odpowiedzi na zaskakujące pytania - wszystko po to, aby rozszerzać kompetencje i możliwości analityków.


Zarządzanie IT jako partner medialny dołącza do reQuest 2021, żeby wspólnie rozwijać branżę IT. Po wszelkie szczegóły zaglądajcie na: https://2020.request.pl/ oraz Facebookowy fanpage: https://www.facebook.com/reQuestConference/. Widzimy się w kwietniu!

Related Articles

WDI 2019

HackYeah 2018

ReQuest 2018

Idea portalu

Ideę powstania tej strony można bardzo trafnie podsumować słynnym Sokratesowym  „Scio me nihil scire „ - „wiem, że nic nie wiem”.  Celem i pomysłem stworzenia Naszego portalu jest korzystanie z doświadczenia i wiedzy, jak i dzielenie się swoimi pomysłami, lekcjami, autopsjami. Nie chcielibyśmy jednak aby powstała branżowa WIKIPEDIA, a zamiast suchej wiedzy były doświadczenia, studia przypadku, konkretne sytuacje prosto z biznesu. A więc praktyka ponad teorią.

Liczymy więc na Was społeczność ludzi związaną z zarządzaniem IT i odwiedzających tę stronę na dzielenie się pomysłami i doświadczeniami. Uczmy się wszyscy !!