WDI 2024

Hej, krótki news - na początku kwietnia startują Warszawskie Dni Informatyki, to już XV edycja. W tym roku zapowiada się naprawdę ciekawie. ZarządzanieIT też uczestniczy w tym wydarzeniu i udostępnimy materiał w obszarze analizy biznesowej :)

Konferencja odbędzie się w dniach 5-6 kwietnia, w 3 formatach: wystąpienia online na żywo, stacjonarnie (PGE Narodowy) i w formie VoD. Ponad 25 ścieżek tematycznych, ponad 300 prelekcji. Grubo :) Bardzo interesująco wygląda też ścieżka o analizie biznesowej i zarządzaniu projektami.

Zapisy na stronie: https://warszawskiedniinformatyki.pl/

Udostępnimy Wam niedługo kody zniżkowe na zakup biletów Standard i Pro :)

Related Articles

CBAP - jak zdać i czy warto?

Budowa zespołu

Idea portalu

Ideę powstania tej strony można bardzo trafnie podsumować słynnym Sokratesowym  „Scio me nihil scire „ - „wiem, że nic nie wiem”.  Celem i pomysłem stworzenia Naszego portalu jest korzystanie z doświadczenia i wiedzy, jak i dzielenie się swoimi pomysłami, lekcjami, autopsjami. Nie chcielibyśmy jednak aby powstała branżowa WIKIPEDIA, a zamiast suchej wiedzy były doświadczenia, studia przypadku, konkretne sytuacje prosto z biznesu. A więc praktyka ponad teorią.

Liczymy więc na Was społeczność ludzi związaną z zarządzaniem IT i odwiedzających tę stronę na dzielenie się pomysłami i doświadczeniami. Uczmy się wszyscy !!