ALD Automotive

ALD Automotive

ALD Automotive oferuje usługi wynajmu długoterminowego, finansowania oraz zarządzania flotami pojazdów w 43 krajach. Międzynarodowe i lokalne zespoły stale pracują nad tworzeniem rozwiązań, które są dokładnie dopasowane do potrzeb klientów.

Jest częścią grupy Societe Generale.

Oddział ALD Automotive Polska działa od kilkunastu lat i jest jednym z liderów na rynku wynajmu długoterminowego i zarządzania flotą w kraju.

Nasza współpraca z IT w ALD obejmowała:

▪ Wprowadzanie zmian w aplikacjach i rozwiązaniach biznesowych
▪ Wspieranie/prowadzenie projektów biznesowych
▪ Wspieranie tworzenia bazy danych dla raportów
▪ Tworzenie harmonogramu wdrożeń
▪ Tworzenie dokumentacji zmian i raportów

Client

ALD

Date

11 listopad 2021

Tags

Automotive

Idea portalu

Ideę powstania tej strony można bardzo trafnie podsumować słynnym Sokratesowym  „Scio me nihil scire „ - „wiem, że nic nie wiem”.  Celem i pomysłem stworzenia Naszego portalu jest korzystanie z doświadczenia i wiedzy, jak i dzielenie się swoimi pomysłami, lekcjami, autopsjami. Nie chcielibyśmy jednak aby powstała branżowa WIKIPEDIA, a zamiast suchej wiedzy były doświadczenia, studia przypadku, konkretne sytuacje prosto z biznesu. A więc praktyka ponad teorią.

Liczymy więc na Was społeczność ludzi związaną z zarządzaniem IT i odwiedzających tę stronę na dzielenie się pomysłami i doświadczeniami. Uczmy się wszyscy !!