Edoradca

Edoradca

Od 2001 roku skutecznie pozyskujemy dotacje unijne.

Jesteśmy jedną z największych firm doradczych w Polsce. Nasz zespół liczy obecnie 60 ekspertów. 21 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować najskuteczniejsze metody pozyskiwania funduszy unijnych. Do tej pory ponad 3,9 mld bezzwrotnych środków zasiliło przedsiębiorstwa naszych klientów.

Naszą ofertę kierujemy do firm realizujących projekty inwestycyjne, badawczo-rozwojowe, oraz łączące sferę nauki i biznesu, prowadzące do wdrażania innowacji w skali kraju i świata.
 
Jesteśmy grupą ludzi z pasją. Doświadczenie zdobyte przy współpracy z krajowymi i międzynarodowymi partnerami umożliwiło nam zbudowanie unikalnego know-how w doradztwie, poszukiwaniu innowacyjności i zarządzaniu finansami. W ciągu 21 lat zespół EDORADCA ewoluował. Z rodzinnej firmy staliśmy się jedną z wiodących firm w branży doradztwa europejskiego w Polsce. Dziś nasz zespół liczy ponad 60 ekspertów. Bogatsi o cenne doświadczenia, wiedzę i odniesione sukcesy, wspólnie wchodzimy w czwartą perspektywę finansową funduszy z UE. 

Date

19 czerwiec 2022

Tags

Konsulting

Idea portalu

Ideę powstania tej strony można bardzo trafnie podsumować słynnym Sokratesowym  „Scio me nihil scire „ - „wiem, że nic nie wiem”.  Celem i pomysłem stworzenia Naszego portalu jest korzystanie z doświadczenia i wiedzy, jak i dzielenie się swoimi pomysłami, lekcjami, autopsjami. Nie chcielibyśmy jednak aby powstała branżowa WIKIPEDIA, a zamiast suchej wiedzy były doświadczenia, studia przypadku, konkretne sytuacje prosto z biznesu. A więc praktyka ponad teorią.

Liczymy więc na Was społeczność ludzi związaną z zarządzaniem IT i odwiedzających tę stronę na dzielenie się pomysłami i doświadczeniami. Uczmy się wszyscy !!