mBank

mBank

mBank - bank uniwersalny z siedzibą przy ul. Prostej 18 w Warszawie. Piąta pod względem aktywów instytucja finansowa w Polsce.

Obecnie bank oferuje usługi w obszarach bankowości detalicznej, inwestycyjnej, rozwiązań dla przedsiębiorców oraz usługi bankowości prywatnej. Od 2007 operuje na trzech rynkach: w Polsce, Czechach i na Słowacji.

W skład grupy banku wchodzą spółki oferujące takie usługi finansowe, jak leasing, faktoring czy finansowanie nieruchomości (mLeasing, mFaktoring, mBank Hipoteczny).

▪ Współpraca w ramach prac projektowych w roli kierownika projektu i analityka
▪ Szacowanie zakresu, kosztów i harmonogramu wdrożenia zmian
▪ Współpraca i nadzorowanie firm zewnętrznych w trakcie realizowanych projektów
▪ Zarządzanie procesem dostarczenia projektu i całym cyklem jego życia
▪ Definiowanie zadań do wykonania w ramach projektu
▪ Monitorowanie kluczowych parametrów projektu

Client

mBank

Date

28 listopad 2022

Tags

Finanse

Idea portalu

Ideę powstania tej strony można bardzo trafnie podsumować słynnym Sokratesowym  „Scio me nihil scire „ - „wiem, że nic nie wiem”.  Celem i pomysłem stworzenia Naszego portalu jest korzystanie z doświadczenia i wiedzy, jak i dzielenie się swoimi pomysłami, lekcjami, autopsjami. Nie chcielibyśmy jednak aby powstała branżowa WIKIPEDIA, a zamiast suchej wiedzy były doświadczenia, studia przypadku, konkretne sytuacje prosto z biznesu. A więc praktyka ponad teorią.

Liczymy więc na Was społeczność ludzi związaną z zarządzaniem IT i odwiedzających tę stronę na dzielenie się pomysłami i doświadczeniami. Uczmy się wszyscy !!