Ensono

Ensono

 Ensono to firma usługowa w sektorze IT pomagająca swoim klientom w transformacji biznesu poprzez optymalne wykorzystanie możliwości, jakie daje model hybrydowych platform IT. Firma wpływa na usprawnienia cyfrowej transformacji firm poprzez efektywną i skalowalną modernizację IT, w oparciu o chmurę publiczną. Główne obszary usług Ensono to (Mainframe - jeden z głównych liderów światowych tego obszaru na świecie, chmurę prywatna oraz chmurę publiczną.

Siedziba główna Ensono mieści się w Downers Grove - Chicago Area, a firma zatrudnia ponad 2,000 pracowników w kilku lokalizacjach na świecie. Polski oddział Ensono znajduje się w Gdańsku.

Intro i badania przedmiotowe

 Firma Ensono zajmuje się dostarczaniem usług transformacji dla różnego rodzaju biznesów swoich klientów co determinuje dużą różnorodność działań, przy zachowaniu podobnych technologii.
Zostając jednak przy technologi to w zakresie usług dostarczania jak i utrzymywania, inżynierzy Ensono zajmują się bardzo szerokim zakresem takim jak sieci,systemy Windows, Linux, Unix, bazami danych, wirtualizacją, systemami ERP oraz technologiami chmurowymi głównych graczy (Azure, AWS, GCP)


W obszarze działań działów Ensono znajdują się między innymi zarządzanie usługami, projektami, usługi konsultacyjne, architektury korporacyjnej, software development i inne.

Client

Ensono

Date

22 luty 2018

Tags

Konsulting, Usługi

Idea portalu

Ideę powstania tej strony można bardzo trafnie podsumować słynnym Sokratesowym  „Scio me nihil scire „ - „wiem, że nic nie wiem”.  Celem i pomysłem stworzenia Naszego portalu jest korzystanie z doświadczenia i wiedzy, jak i dzielenie się swoimi pomysłami, lekcjami, autopsjami. Nie chcielibyśmy jednak aby powstała branżowa WIKIPEDIA, a zamiast suchej wiedzy były doświadczenia, studia przypadku, konkretne sytuacje prosto z biznesu. A więc praktyka ponad teorią.

Liczymy więc na Was społeczność ludzi związaną z zarządzaniem IT i odwiedzających tę stronę na dzielenie się pomysłami i doświadczeniami. Uczmy się wszyscy !!