7N

7N

Grupa 7N to elitarny dostawca konsultantów IT z ponad 30-letnim doświadczeniem rynkowym w obsłudze wszystkich aspektów krytycznych projektów informatycznych. 

7N jest Agentem dla High-End IT Professionals, obsługującym organizacje, których złożone potrzeby informatyczne mają kluczowe znaczenie dla ich działalności. Z założenia 7N zatrudnia wyłącznie najlepszych i najbardziej doświadczonych konsultantów IT dla klientów zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego.

Założona w Kopenhadze firma 7N zarządza obecnie ponad 1500 wyspecjalizowanymi konsultantami z różnych branż i wiodących firm w Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Szwajcarii, Włoszech, Polsce, Indiach i USA. Globalny zasięg 7N niesie ze sobą coraz większe możliwości zarówno dla firm, jak i konsultantów.

Nasza współpraca z 7N to rola konsultanta IT w obszarze Analizy Biznesowej dla firm z branży energetycznej.

Client

7N

Date

22 luty 2018

Tags

Konsulting, Usługi

Idea portalu

Ideę powstania tej strony można bardzo trafnie podsumować słynnym Sokratesowym  „Scio me nihil scire „ - „wiem, że nic nie wiem”.  Celem i pomysłem stworzenia Naszego portalu jest korzystanie z doświadczenia i wiedzy, jak i dzielenie się swoimi pomysłami, lekcjami, autopsjami. Nie chcielibyśmy jednak aby powstała branżowa WIKIPEDIA, a zamiast suchej wiedzy były doświadczenia, studia przypadku, konkretne sytuacje prosto z biznesu. A więc praktyka ponad teorią.

Liczymy więc na Was społeczność ludzi związaną z zarządzaniem IT i odwiedzających tę stronę na dzielenie się pomysłami i doświadczeniami. Uczmy się wszyscy !!